Pigi Vakuuminė sandariklio pakavimo mašina

Pigi Vakuuminė sandariklio pakavimo mašina

Šiandien galime jums pasiūlyti pigią Vakuuminę sandariklio pakavimo mašiną. Internete pigiausią variantą radome už 88 eurus. Šios pakavimo mašinos kaina yra 53 eurai ir yra siunčiama iš Čekijos respublikos, tad siuntos sulauksite vos per savaitę arba per dvi, tačiau ne vėliau. Jums reikėtų prieš perkant pasirinkti, kad būtų EU kištukas.

Palaikykite šviežią ir skanų maistą

Ši Vakuuminė sandariklio pakavimo mašina sumažins jūsų maisto ir oro sąlyti, bei palaikys maistą šviežią. Kuomet jūsų maistas yra susandarinamas, tuomet užima kur kas mažiau vietos ir šaldytuve tilps daugiau produkcijos. Reikia nepamiršti, kad susandarintas maistas nesuges taip greitai. Siūlome nevakumuoti šviežių daržovių ir vaisių, nes jiems yra reikalingas oras, o be jo, tiesiog greičiau suges.

Valdymas

  1. Paimkite maišelį ir jo galą įkiškite į įleidimo angos vakuuminę kamerą. Tuomet reikės uždengti viršutinę dalį ir stipriau paspausti abi puses, kol bus užfiksuotas viršutinio dangtelio skląstis.
  2. Norint pradėti siurbti orą, reikės paspausti ir palaikyti mygtuką VAC/PULSE.
  3. Kai oras yra susiurbiamas, atleidžiame mygtuką ir tuomet spaudžiame kitą mygtuką SEAL, kad maišelis būtų sandariai uždarytas.

Kiti ypatumai

Visi prietaisai naudoja 12v žemos įtampos laidą, kuris užtikrins jūsų saugesnę aplinką. Taip pat yra ir kitas laidas, kuris skirtas nuolatiniam veikimui. Taip pat galite panaudoti ir drėgno arba sauso maisto nustatymui, pagal optimalų sandarinimą.

Prietaisas yra sukurtas su automatiniu vakuuminiu sandarinimo rėžimu su išmaniaisiais mechaniniais mygtukais. Reikia nepamiršti ir LED indikatoriaus lempučių, elektros kištuko ir valdymo centro, kuris yra viršutiniame skydelyje, leidžiantis patogiai naudotis įrenginiu. Pakuoti galite laisvai savo pasirinkto dydžio ritinius.

Komplektacija

Komplektacijoje rasite:

  • Vakuuminį sandarinimo aparatą
  • 5x 15*20cm maišelius
  • 1* 20-200cm ruloną
  • Buteliuko kamštį
  • Vakuuminę žarną
  • Maitinimo laidą
  • Angliško vartotojo gidą
Vakuuminė sandariklio pakavimo mašina
Vakuuminė sandariklio pakavimo mašina