Kaip išsirinkti tinkamą namų kino sistemą?

Kaip išsirinkti tinkamą namų kino sistemą?

Niekas taip šauniai nesuburia šeimos, kaip puikus filmas, TV laida ar kokių nors sporto varžybų žiūrėjimas. Pagalvokite kaip smagu atsisėsti prie televizoriaus per lietingą dieną ir pailsėti nuo savo kasdienių problemų. Kad pagyvinti televizoriaus žiūrėjimą, yra sukurtos namų kino sistemos, kuriuos leis mėgautis puikiu garsu. Namų kino sistema yra tarsi kokybiškos garso kolonėlės. Tai puiki investicija į laimę.

Namų kino sistemų pirkimo vadovas

Mes paruošėme gidą, kuris jums palengvins namų kino sistemos pasirinkimą:

  • Lengva instaliacija – jeigu jums svarbu, kad būtų lengva instaliuoti , tuomet rekomenduojama rinktis namų kino sistemą dėžutėje.
  • Srautinio padavimo įrenginiai – tinkama namų kino imtuvas gali veikti kaip daugiafunkcis centras, kuris galės transliuoti iš visiškai bet kokio įrenginio. Taip pat galėsite leisti iš internetinių programų, tokių kaip ,,Spotify”, ,,SoundCloud” ar ,,YouTube”. Be to, jeigu jūsų namuose yra belaidžiai grotuvai, tuomet jūsų namų kino imtuvas galės prisijungti ir leisti muziką po visus namus.
  • Namų kino sistema miegamajame – kai kurios namų kino sistemos turi didelius arba mažus garsiakalbius. Techniškai kalbant, didesni garsiakalbiai turi geresnę garso kokybę, tačiau kai kurie prekiniai ženklai siūlo mažus arba vidutinio dydžio garsiakalbius su puikiu garsu, nepaisant jų dydžio. Labai svarbu atkreipti dėmesį į savo kambario dydį, dizainą ir stilių. Pagalvokite kokio dydžio namų kino sistema jums labiausiai tiktų iš dekoro perspektyvos.
  • Televizorius – jeigu neturite dar televizoriaus, tuomet jis bus reikalingas, jeigu norėsite pastatyti namų kino sistemą. Jeigu jūsų televizorius nėra 4K HDR, tuomet siūlome apsvarstyti jo pirkimą, nes tai gali suteikti neįprastus žiūrėjimo potyrius. Be to, turėdami tokį televizorių būsite pasiruošę ateičiai. Išmaniuosius televizorius daug lengviau prijungti prie kitų komponentų.

Rinktis didžiuosius ar mažuosius garsiakalbius?

Prieš dešimt metų žmonės pirkdavo tik mažus garsiakalbius. Šiais laikais viskas priklauso nuo garso kokybės. Norint išgauti geriausią garsą, rekomenduojama rinktis garsiakalbius kurie būtų pastatomi ant grindų. Dažniausiai didesni garsiakalbiai yra geresni, tačiau viskas priklauso nuo jūsų asmeninių pageidavimų ir kambario dekoro.