Koks yra kaljanų baro etiketas ir taisyklės?

Koks yra kaljanų baro etiketas ir taisyklės?

Pirmą kartą apsilankę asmenys kaljanų bare, pakeičia nuomonę apie visą kaljano bendruomenę ir industriją. Jeigu mėgstate tabako gaminius arba esate rūkantis asmuo, tuomet siūlome išbandyti kaljaninę Vilniuje ir atrasti savo naują pomėgį. Dažna problema, kad asmenys pabandę kaljano pas savo draugus, susidaro neigiamą požiūrį. Problema, kad dažnas atvejis, kuomet yra naudojami prasti kaljanai ir nekokybiškai paruošiama naudojimui. Kaljanų baras Vilniuje gali būti puiki vieta, kurioje galėsite pasimėgauti kaljanu, pabūsite gražioje erdvėje ir paklausysite malonios muzikos. Ne tik pasimėgausite kaljanu, tačiau suprasite ir labiau apie šią industriją, gausite puikių patarimų iš ekspertų, o gal susirasite ir naujų draugų, kurie turės bendrų pomėgių. Kaljanų barai yra puiki vieta, kadangi čia visuomet ramu, todėl nebijokite išmėginti. Vis daugiau vaikinų, atsiveda čia merginas, kaip į pirmą pasimatymą.

Susipažinkite su pagrindinėmis taisyklėmis

  1. Jeigu piktybiškai yra nesilaikoma taisyklėmis, tuomet galite būti išprašomas iš baro.
  2. Laikantis Lietuvos reglamento nustatyta tvarka, į įstaiga bus įleidžiami asmenys, kuriems yra 18 arba daugiau metų.
  3. Aptarnaujantis asmuo turi teisę paprašyti, kad jam būtų pateikiamas asmens dokumentas, kuriame būtų įrodomas kliento amžius.
  4. Aptarnaujantis personalas visuomet gali atsisakyti aptarnauti per daug neblaivius asmenis, kurie gali kelti pavojų klientams, darbuotojams ir pačiam barui.
  5. Vieno kaljano seanso trukmė yra maždaug 1 valanda ir 30 minučių. Kaljano seanso kaina priklausys nuo to, kiek žmonių sėdės prie vieno staliuko. Taip pat nepamirškite naudoti vienkartinių kandiklių, kad palaikytumėte tvarkingą higieną.
  6. Jeigu tai pirmasis jūsų kartas rūkant kaljaną, tuomet įspėkite aptarnaujantį asmenį.
  7. Apgadinus baro turtą, turėsite kompensuoti padarytus nuostolius.
  8. Kad jums būtų patogiau, visuomet galite atlikti staliuko rezervaciją iš anksto.

Kaljaninės etiketas

Atvykę į kaljaninę turite elgtis su visais mandagiais ir maloniai. Piktybiniai ir konfliktiniai asmenys nėra pageidaujami tokioje vietoje, nes čia kuriama maloni atmosfera. Jeigu kaljaną rūkysite ne vienas, tuomet stenkitės susėsti taip, kad būtų kuo patogiau dalintis. Rekomenduojamas žarnos laikymas prie vieno asmens yra 2 – 3 minutės, o tuomet siunčiama toliau. Kuomet padavinėjate žarną, nukreipkite antgalį į save.