Patarimai romantiškai vakarienei

Patarimai romantiškai vakarienei

Pripažinkite, ne visi gebame būti unikalūs ir išradingi, kai tenka suorganizuoti romantišką vakarienę. Ir šioje vietoje portalas valgo.me skuba jums į pagalbą atrinkęs svarbiausius ir geriausius patarimus, kaip nustebinti ir padaryti neišdildomą įspūdį savo antrajai pusei.

Jūsų dėmesiui 7 naudingi patarimai romantiškai vakarienei su antrąją puse.

Pasipuoškite

Net jei ir jaučiamės patogiausiai namuose su kasdieniais drabužiais, tačiau ruošdamiesi romantiškai vakarienei skirkite laiko ir suplanuokite savo drabužių derinį. Nutįsę, nesuderinti drabužiai – tai tiesiausias kelias į „tik draugai“ zoną. Nėra nieko gražiau, nei sėdėti prie stalo ir matyti savo priešais sėdinčią pasitempusią antrąją pusę. Net ir didžiausi diletantai įvertins ir pastebės jūsų pastangas. Tik nereikėtų persistengti – vakarinėms suknelėms ir kostiumams vakarienėms namuose gal ir nėra patys tinkamiausi drabužiai. Kaip ir besaikis makiažas, išsimaudymas kvepaluose, neskoninga šukuosena. Leiskite sau būti savimi – tuo pasitempusiu ir geresniuoju savimi.

Atsakingai išrinkite vietą

Jei nusprendėte vakarieniauti ne namuose – nepatingėkite ir išsiaiškinkite savo antrosios pusės pomėgius. Išsiaiškinę poreikius, nepatingėkite pereiti keletą atrinktų vietų – tiesiog apžiūrėkite, kokia aplinka, kokia publika renkasi, kokia gali būti to vakaro siūloma programa. Romantiką gali greitai išsklaidyti triukšminga, virtuvės kvapų pilna vieta, kuri po 20 val. tampa tiesiog studentų susibėgimo vieta. Būkite pasiruošę iš anksto – išrinkite ir rezervuokite stalelį, kuris būtų nuošalesnėje vietoje, kad galėtumėte niekieno netrukdomi tiesiog mėgautis vienas kito buvimu.

Tiesiog įdėkite pastangų!

Visiškai nesvarbu, ar nusprendėte vakarieniauti namuose, ar išeiti į miestą – jūsų papildomas dėmesys detalėms, suplanuotas maršrutas, papildomos pramogos bus tikrai pastebėti ir įvertinti. Negalvokite, kad sėkmingam vakarui reikia pompastikos ar pačių brangiausių valgių, ar restoranų. Net ir mėgstamiausio jūsų partnerio patiekalo pagaminimas ir stalo padengimas netikėtoje vietoje ar pakvietimas tiesiog piknikauti miesto parke – jau yra šis tas naujo ir nekasdieniško. Įsidėmėkite – jums nebūtinos keturios jus supančios sienos, kad sukurtumėte į atmintį įsirėžiantį romantišką vakarą.

Pasirūpinkite apšvietimu

Šią taisyklę galite puikiai pritaikyti abiejų rūšių romantiškai vakarienei – maistas žvakių šviesoje visada suteiks daugiau jaukumo ir pripildys jūsų širdis šilumos. Nebijokite, kad tai gali atrodyti banalu ir šimtą kartų išbandyta – ugnis, šviesa, netgi kūrybingai panaudotos eglutės lemputės gali sukurti labai jaukią atmosferą.
Pagalvokite apie meniu. Pasimatymo metu svarbu ne tik pati vakarienės vieta, tačiau labai svarbu ir kas bus patiekta lėkštėse. Jei tai vakarienė namuose – jūs esate vadovas ir pats sugalvojate, kuo nustebinsite savo antrąją pusę, na o keliaujant vakarieniauti į miestą keletas patarimų.

Eikite į vietinius restoranus

Net jei vakarienę organizuojate ne savo gimtajame mieste ar net ne savo gimtojoje šalyje – tiesiog pasidomėkite, ką galite patirti skonio atžvilgiu geriausio. Pasidomėkite, kur tiekiamas visada šviežias, sezoniškumui pavaldus maistas. Pasidomėkite, ką konkretus regionas gali pasiūlyti geriausio. Tos pačios sezoniškumo taisyklės galioja ir gaminant namuose.

Kuo daugiau sužinokite apie savo partnerį

Kadangi šiuo metu yra daugybė maisto kultūros krypčių, pasidomėkite, ar jūsų žmogus neturi specifinių pageidavimų – ar nėra vegetaras, ar yra kažkam alergiškas, galbūt kažko kategoriškai ir griežtai nemėgsta.

Stebinkte!

Jei nusprendėte vis tik padaryti rizikingąjį variantą – rinkitės vadinamą „fusion“ virtuvę restoranuose. Pažadame – įspūdžiai tiek vizualiai, tiek skonio prasme bus neišdildomi. Jei gaminate namuose – išbandykite naujus netikėtus patiekalus, netikėtus derinius. Tik šioks toks perspėjimas – nepasilikite naujo recepto išbandymui lemtingąjį vakarą – galite likti ir visai be vakarienės. Na bet viskas priklauso nuo požiūrio – galbūt pro prisvilusio antienos fondiu, romantiškas pasisėdėjimas balkone ir hamburgerių valgymas nėra pats blogiausias scenarijus.