USB mini kompiuterio klaviatūros dulkių siurblys

USB mini kompiuterio klaviatūros dulkių siurblys

Pasiūlymas jums prieš naujuosius metus. Radome USB mini kompiuterio klaviatūros dulkių siurblį, su kuriuo galėsite palaikyti tvarką prie darbo kompiuterio. Drąsiai galėsite panaudoti jį tiek stacionarios klaviatūros, tiek nešiojamo kompiuterio klaviatūros valymui. Taip pat galėsite ir kitus prietaisus išvalyti, kurie turi mažus tarpelius. Naudojimas yra labai paprastas, jums reikės kur nors įkišti USB laidą, kad būtų gaunamas maitinimas. USB antgalis yra universalus USB 2.0 ir USB 3.0. Užtenka prijungti prie kompiuterio, išorinės baterijos. Siurbliukas yra kokybiškas, nes naudojama aukštos kokybės ABS, kokybiški elektroniniai komponentai, kurie pasižymi ilgaamžiškumu ir lengvu svoriu.

Taip pat tai puiki dovana. asmenims kurie dirba su kompiuteriu arba ofise. Nereikia naudoti jokių lipnių gelių. Prietaisas yra lengvas, lengvai transportuojamas ir paprasta jį nešiotis. Didelis spalvų pasirinkimas, tad sau tinkamą tikrai rasite. Komplektacijoje yra USB mini kompiuterio klaviatūros dulkių siurblys ir šepetėlio galvutė. Bus skirtingi šepečių tipai, todėl išsiurbti klaviatūrą, bus dar lengviau.

Perkant iš karto šią prekę, jos kaina yra 10,84 eurų ir nemokamas pristatymas. Pristatymas trunka nuo 5 dienų iki 20 dienų.

Spalva gali šiek tiek skirtis nuo nuotraukų, dėl skirtingų monitoriaus spalvų atvaizdavimo.

Į paketą įeina:

  • 1x dulkių siurblys
  • 1 x valymo šepetėlis
  • 1 x instrukcija
USB mini kompiuterio klaviatūros dulkių siurblys
USB mini kompiuterio klaviatūros dulkių siurblys

Daugiau gerų pasiūlymu rasite PirktiPigu.lt puslapyje