Auksiniai pakabukai – klasika, deranti prie skirtingų stilių

Auksiniai pakabukai – klasika, deranti prie skirtingų stilių

Auksiniai papuošalai niekuomet neišeis iš mados, nes auksas yra labai vertinamas metalas. Jis puikiai dera prie visko, todėl yra lengvai derinamas. Auksiniai papuošalai tampa ne tik stiliaus dalimi, bet ir šeimos reliktais, išskirtinėmis dovanomis. Auksiniai pakabukai – klasikinis papuošalas, populiarus ne vienerius metus. Kaip išsirinkti tokį, kuris derėtų prie Jūsų stiliaus ir niekuomet neišeitų iš mados?

Kodėl verta rinktis auksą?

Auksas vertinamas jau nuo senų laikų. Prieš daug metų auksas buvo laikomas prabangos simboliu. Juvelyriniai dirbiniai iš aukso nuo seno buvo labai vertinami. Auksu puošdavosi valdovai ir turčiai. Auksas simbolizavo turtus, galią ir valdžią. Valdovai savo mylimosioms taip pat dovanodavo auksinius papuošalus. Todėl auksas buvo naudojamas ne tik papuošalų gamybai, bet ir architektūroje, įvairių pastatų puošyboje. Vėliau auksas tapo vertingiausia ir pačia geidžiamiausia valiuta bei šią poziciją išlaikė iki šių dienų. Tad auksiniai papuošalai, kurie laikomi klasikiniu pasirinkimu, buvo populiarūs, yra vertinami iki šiol ir dar daug metų neišeis iš mados. Šiandien auksinių papuošalų pasirinkimas labai platus. Ir joos nešioja ne tik išskirtinės asmenybės. Auksui atpigus, juo puoštis gali kiekvienas, norintis atrodyti stilingai ir nepriekaištingai.

Kaip išsirinkti norimą pakabuką?

Tarp niekuomet iš mados neišeinančių auksinių papuošalų yra auksiniai auskarai, auksiniai žiedai ir grandinėles bei auksiniai pakabukai. Kaip išsirinkti tinkamą?

    • Dydis. Labai svaru tinkamai pasirinkti dydis. Vieniems patinka arti prie kaklu prigludę pakabukai, kiti renkasi žemiau kabančius papuošalus. Šiandien juvelyrikos parduotuvės siūlo labai platų įvairių papuošalų pasirinkimą, tad rinktis tikrai bus iš ko. Žinokite, kad prie kiekvienos prekės yra parašyti visi jos išmatavimai.

    • Svoris. Jeigu perkate papuošalus internete, žinokite, kad kartais auksiniai pakabukai realybėje gali atrodyti kitaip nei nuotraukoje. Pavyzdžiui, atrodys, kad pakabukas didelis, o gavus papuošalą, pamatysite, kad jis mažas. Kad neapsirinktumėte, pažiūrėkite, kokio svorio yra Jūsų pasirinktas papuošalas ir nepamirškite apžiūrėti visų prekės nuotraukų, iš kurių galima matyti, kaip pakabukas atrodys ant kaklo.

    • Pakabukas. Pakabukai gali būti labai įvairūs. Tad rinktis pirmiausia reikėtų tokį, kuris tinka prie Jūsų aprangos, stiliaus ir pabrėžia Jūsų asmenybę. Pavyzdžiui, galbūt Jums patinka personalizuoti papuošalai? Tuomet galima rinktis pakabuką su vardo raide, su zodiako ženklu ar kitu Jus atspindinčiu simboliu.