„Dyson“ plaukų džiovintuvo apžvalga: ar Supersonic vertas pinigų?

„Dyson“ plaukų džiovintuvo apžvalga: ar Supersonic vertas pinigų?

Kai kurie žmonės, kurie negali suvokti, kiek laiko reikia kasdien džiovinti plaukus , žmogus gali praleisti daugiau nei penkias gyvenimo dienas per metus, kad ištiesintų savo plaukus.

Dyson Supersonic” plaukų džiovintuvas žada sutrumpinti šį laiką ir galbūt net visiškai pakeisti karštus lygintuvus. Tačiau džiovintuvas kainuoja 400 eurų, todėl kyla klausimas – ar verta investuoti į šį produktą? Todėl mes atsakysime į šį klausimą, ar verta investuoti į „Dyson Supersonic” plaukų džiovintuvą .

„Dyson Supersonic“ apžvalga: trumpa santrauka

„Dyson Supersonic” plaukų džiovintuvas yra supakuotas kartu su įvairiais priedais.

Difuseris – kontroliuoja, minkština ir sklaido oro srautą, idealiai tinka pagreitinti plaukų džiovinimo procesą arba išnaudoti savo natūralias garbanas, kad būtų išvengta plaukų trinties ir krekingų.

„Flyaway“ antgalis leidžia jums nuleisti plaukus pirštais, tačiau išlaikyti lygų paviršių kontroliuojant oro srautą – mažesnis greitis, nesunku suvaldyti srautą.

Plaukų formavimo koncentratorius yra ypatingai plona žarnelė, kuri skleidžia orą viena kryptimi ir leidžia tiesinti plaukus su apvaliu šepetėliu.

 

Pačiame džiovintuve yra keletas mygtukų, leidžiančių jums padidinti greitį arba šilumą; trys greičio nustatymai ir keturi šilumos lygiai yra nurodomi mažomis indikatorinėmis lemputėmis – labai stilinga funkcija.

Tai, kas taip pat yra gera šiame džiovintuve, yra ilgas laidas, todėl galite prijungti jį prie neįprastų vietų ir vis dar pasiekti veidrodį.

Dyson kūrė naudingą (paprastą, informatyvų, ne prastos kokybės) vaizdo įrašų seriją savo „Dyson Hair” kanale, kuris pataria, kaip naudoti kiekvieną priedą, kokie šilumos ir oro srauto nustatymai geriausiai veikia ir kaip išnaudoti savo natūralius plaukus per stilizavimą.

Dyson didžiausia pergalė nėra garso kokybė, o tai, ką jis padaro su jūsų plaukais. Ir nauda yra sunku ignoruoti.

„Dyson Supersonic“ apžvalga

Daugelis grožio prekių ženklų kuria išradingas technologijas, kurios naudingos jūsų plaukams ir apsaugo nuo pažeidimų. Dyson pasiūlymas yra viduje įmontuotas mikroprocesorius, kuris matuoja ir reguliuoja oro temperatūrą 20 kartų per sekundę. Tai padeda išvengti per didelio šilumos pažeidimo ir apsaugo natūralų blizgesį.

Mano tiesintuvai plaukų tvirtumui teigia, kad turi panašias funkcijas, bet aš niekada nejausdavau didelio skirtumo nuo kitų tiesintuvų. Tačiau šis plaukų džiovintuvas yra nuostabus. Įprastai man reikia dviejų lašų Marokietiško aliejaus, kad galėčiau susitvarkyti su savo plaukais, bet po naudojimo Dyson, nereikėjo naudoti jokio aliejaus.

Lyginimo žarnelę tikrai padeda išlaikyti plaukų folikulus nesutrikdytus, nukreipiant plaukų šerdyklę žemyn ir sulaikant drėgmę.

Be to, man net nereikėjo naudoti plaukų tiesintuvų (kurie yra absoliučiai būtini mano rutinai), kas sutaupė man laiko ir apsaugojo nuo papildomo plaukų pažeidimo. Du pranašumai.

Visi, kurie peržiūrėjo šį plaukų džiovintuvą, stebisi jo greičiu.

Išbandžiau jį lyginant su savo senais plaukų džiovintuvais. Abiem reikėjo po 19 minučių. Nesunku pastebėti, kad su Dyson, mano plaukai atrodė lyg profesionaliai stilizuoti per tą laiką, o su mano senais plaukų džiovintuvais – ne.

Dyson Supersonic nesuka plaukų aplinkui kaip audros vėjas; žarnelės tiksliai nukreipia orą, kad būtų pasiektas nuostabus, tvarkingas rezultatas, per mažiau laiko nei reikėtų naudojant įprastą plaukų džiovintuvą.

Išbandžiau jį po kirpimo (buvo nukirpti net aštuoni centimetrai) ir buvau paruošta per dešimt minučių. Pirminė problema buvo galbūt mano paties plaukų valdomumas.

Kuo dyson yra toks išskirtinis?

„Dyson Supersonic” išvaizda išsiskiria ne tik viena požiūriu: variklis yra rankena, o ne galva. Tai buvo išmintingas sprendimas, nes tokia konstrukcija paprastai daro plaukų džiovintuvus per sunkius ir sukelia rankų skausmą. Jis yra lengvesnis ir tai yra dėl kompaktiškesnio variklio.

Dėl šios struktūros plaukų sruogos yra mažiau linkusios būti siurbiamos į ventiliatorių – tragedija, kurią dauguma moterų gerai žino.

Vienintelis šios struktūros trūkumas yra tas, kad tarp šepetėlio ir žarnelės nuolat judančių sruogų įprasta judesių eiga sutrikdoma. Pirmiausia man tai kėlė nerimą, bet po pamokomųjų vaizdo įrašų pažiūrėjimo tapo aišku, kaip naudoti džiovintuvą. Beje, viskas priklauso nuo to, kad viską reikia priprasti. Bet kai kuriose situacijose taip padaryti yra verta, jei jums svarbu vengti skausmo rankose.

„Dyson Supersonic” taip pat turi įmontuotą mikroprocesorių, kuris matuoja ir reguliuoja oro temperatūrą 20 kartų per sekundę. Tai padeda išvengti per didelio šilumos pažeidimo. Jūs pastebėsite, kad nėra baisios degimo kvapo net po ilgai naudojimo, o jūsų plaukai atrodys pastebimai švytintys… bet apie tai – vėliau.

Ar jis tikrai toks tylus?

Mano buvęs vaikinas, skundęsis prieš, per ir po plaukų džiovinimo vakarais, galbūt buvo per daug dramatiškas, bet jis tikrai pasiekdavo tai, kad aš vengdavau šios užduoties. Dabar jis pastebi, kaip žymiai mažiau triukšmingas yra garsas – netgi galime su juo kalbėtis per garsų burbuliavimą.

Asmeniškai, tikėjausi dar mažesnio triukšmo (galbūt tikėjausi stebuklų), kad galėčiau tuo pačiu metu žiūrėti Netflix, tačiau „Dyson Supersonic” nėra pakankamai tylus, kad galėtum žiūrėti televizorių.

Tačiau negalima paneigti, kad „Dyson Supersonic” reiškia reikšmingą triukšmo lygio pagerinimą ir galbūt padeda harmonizuoti namus visame pasaulyje…

Apsisprendimas dėl pirkimo

Kai naudosite šį plaukų džiovintuvą, nebesugrįšite atgal. Ir supratau, kaip tai yra tiesa, tik po to, kai naudojau kitą plaukų džiovintuvą: sugrįžus prie mano seno džiovintuvo, mano plaukai atrodė ploni, su sruogelėmis ir jaučiausi „perdžiovinta” be jokios drėgmės likučių. Tuojau pat ilgėjau Dyson sukurtoms lygioms sruogoms.

Remiantis vartotojų atsiliepimais, gali būti, kad šios savybės nepadės tiems, kurie turi tiesius arba plokščius plaukus (tiesių plaukų šerdis yra lygi, o ne šiurkščių folikulų, kuriuose slypi bangos ar šukuosenos).

Tačiau, jei turite šiurkščių plaukų, kuriuos norite sušvelninti ir suteikti žvilgesio, „Dyson Supersonic” plaukų džiovintuvas pakeis jūsų gyvenimą.

„Dyson” nėra pigus, tačiau jei ieškote patikrinimo dėžių ir norite patogesnio gyvenimo, jis vertas kiekvieno cento – ypač tiems, kurie skuba, nori derinti tiesinimą ir džiovinimą, ir kurie siekia taikesnio gyvenimo.