Gėlių puokštės komponavimas. Ko reikia nepamiršti?

Gėlių puokštės komponavimas. Ko reikia nepamiršti?

Kai reikia gėlių puokštės, kuri ne tik gražiai atrodytų, tačiau ir harmoningai derėtų, taip pat tokios, kuri kuo ilgiau išliktų šviežia – visada geriausia ieškoti specialistų, kurie gali pagal Jūsų poreikius sukomponuoti tai, kas Jums labiausiai patinka.

Žinoma, patogu ir tai, kad šiuo metu floristai padaro viską nuo a iki ž, kad staigmena pavyktų. Tai yra ne tik puokštės komponavimas, tačiau taip pat ir tokia paslauga kaip gėlės į namus.

Pačiam užsakytojui dėl nieko nereikia sukti galvos. Nebent nuspręsti smulkmenas, kurias geriausiai aptarti su specialistais.

  • Pirmiausia labai svarbu, kad puokštėje būtų naudojamos tik kokybiškos gėlės. Dėl to dažniausiai floristai siūlo rinktis sezonines, kurios tuo metu yra gražiausios. Visgi, kai kurie klientai nori, kad puokštėse būtų tokios gėlės, kurios tuo metu nėra labai vešios ir gražios. Dėl to ir reikia kliautis tais, kurie kuria. Jie patars geriausiai.
  • Žinoma, ne ką mažiau svarbu, kad rišimui taip pat būtų naudojamos geros kokybės priemonės. Šiuo metu puokštėse labai dažnai komponuojamos įvairios dekoracijos. Daugelis jas pasilieka, kai puokštė nuvysta. Paprasčiausiai atrodo labai gražiai.
  • Siūlome nepamiršti įsigyti trąšų, kurios padeda puokštei ilgiau išlikti gražiai. Kai kurie salonai juos duoda nemokamai kartu su puokšte. Jeigu ne – įsigykite atskirai, kadangi apsimoka.
  • Reikia rinktis tokias kompozicijas, kurios geriausiai atitinka konkrečios progos atvejus. Dėl to geriausiai gali patarti specialistai. Jie dažniausiai turi katalogą, kuriame kompozicijos yra klasifikuojamos pagal progą, kurios metu ji yra dovanojama.
  • Jeigu puokštė yra užsakoma su pristatymo į namus – tokiu atveju būtinai reikia suderinti laiką. Esame tikri, kad tai leis kur kas paprasčiau nustebinti žmogų konkrečiu metu.
  • Nepamirškite, kad gėlės iš laukų yra labai puiki galimybė padovanoti kažką labai jautraus ir asmeniško. Šiuo metu tokios gėlės labai dažnai komponuojamos į puokštes. Siūlome ir Jums jas rinktis. Atrodo žaviai ir tuo pačiu labai lietuviškai.
  • Būtinai pasirūpinkite, kad kol gėlė lauks būsimo savininko – ji gautų tiek drėgmės, kiek jai reikia. Svarbu ne tik merkti, tačiau taip pat ir purkšti vandenį.

Parodyti mylimam žmogui, kad jis Jums yra svarbus –  dabar yra pats geriausias laikas. Siūlome tai ir daryti. Esame tikri, kad tokiu atveju emocijos, kurios jus džiugins – bus pačios geriausios ir tuo pačiu potyriai – džiugins ilgai.