Geriausios žaidimų ausinės 2023 m

Geriausios žaidimų ausinės 2023 m

Geriausios žaidimų ausinės gali labai pakeisti jūsų žaidimų patirtį, nors garsas yra viena iš labiausiai nepastebimų kompiuterinių žaidimų dalių. Jei norite visiškai pasinerti į žaidimų pasaulį, tada garso peizažas turi beveik tiek pat bendro, kaip ir vaizdas.

Kalbant apie tai, geriausios žaidimų ausinės yra „Razer Blackshark V2“ , nes jų neįtikėtinas garsas, patogumas ir stilius kainuoja mažiau nei 100 eurų. Be to, „HyperX Cloud Alpha Wireless“ visada yra mūsų radare dėl tų pačių priežasčių, taip pat jo fantastiškos belaidžio ryšio galimybės. Tačiau šios ausinės kainuoja 156 eurus.

Puikus garsas gali būti tikra pagalba varžybiniuose žaidimuose. Nesvarbu, ar bandote sekti priešo žingsnius, kai jie bėga pro šalį, ar norite klausytis melodijų dirbdami, ausinių tvarkyklės priklauso, kad visa tai skambėtų puikiai. Kokybiškos tvarkyklės užtikrina geriausią garsą, o mes nepritariame žaidimų ausinėms, kurios persistengia žemais dažniais, nes daugeliu atvejų jos sukuria baisius žemuosius dažnius. Geriausios žaidimų ausinės siūlo labiau subalansuotas tvarkykles, kurias reikia minimaliai keisti, ir jums nereikės išleisti šimtų eurų.

Dienos pabaigoje kai kurie tiesiog nėra pasirengę. Štai kodėl mes griežtai išbandome tiek žaidimų ausinių, kiek galime įspausti ausis.  Geriausios ausinės suteikia geriausią garsą žaidėjams kiekviename biudžeto spektro gale, o mūsų geriausių belaidžių žaidimų ausinių vadovas.

Geriausios žaidimų ausinės

Razer BlackShark V2

 

Nuo to laiko, kai „Razer“ pradėjo kalbėti apie „BlackShark V2“, buvo aišku, kad tai buvo pagrindinis ausinių akcentas, o pačių tvarkyklių dizainas efektyviai atlieka tai, ką daro įspūdingieji „Cloud Alphas“. „HyperX Cloud Alpha“ ausinės turi 50 mm dviejų kamerų neodimio tvarkyklę, o „Razer BlackShark V2“ siūlo 50 mm TriForce Titanium tvarkykles su atskirais prievadais, kad atskirtų žemuosius, vidutinius ir drebančius tonus nuo trukdžių vienas kitam. Dėl to „BlackShark V2“ sugeba suteikti sodresnį nei standartinio rinkinio garsą, kuris išlaiko lygiavertį „HyperX“ ausinėms.

Tai reiškia, kad „BlackShark V2“ gali konkuruoti su „Cloud Alpha“ ausinėmis pagal garsinį aiškumą. Nepaisant to, kad „Cloud Alpha“ ausinės gali suteikti šiek tiek daugiau aukštesnių dažnių atskyrimo, ypač kai įjungta THX programinė įranga, „BlackShark V2“ turi turtingesnes ir šiek tiek aksominio bosinės natos, kurias jūs gausite tik su šiomis ausinėmis. Taigi, jei ieškote gerų žaidimų ausinių už prieinamą kainą, „Razer BlackShark V2“ yra puiki parinktis.

Suprantu, kad jums labai svarbus garsas ir „BlackShark V2“ ausinės patenkina jūsų reikalavimus. Nors jos gali nepasižymėti tokia nuostabia aiškumu kaip jūsų Audeze LCD-3 ausinės, tačiau „TriForce“ tvarkyklių toninė kokybė suteikia fantastišką patirtį, ypač naudojant THX programinę įrangą muzikos režimu.

Taip pat svarbu paminėti, kad „BlackShark V2“ yra patogios naudoti ilgų žaidimų sesijų metu, kas yra labai svarbu. Be to, jų kaina yra labai prieinama, taigi jos yra nuostabi alternatyva brangesnėms ausinėms.

Jei norite naudoti be vėlavimo belaidį ryšį, tada „BlackShark V2 Pro“ gali būti puiki alternatyva, tačiau jų kaina yra aukštesnė. Vis dėlto verta atkreipti dėmesį į galimus pasiūlymus, kadangi jų kaina kartais gali nukristi iki 130 Eur.

Galutinis sprendimas priklauso nuo jūsų individualių poreikių ir finansinių galimybių. Tačiau, jei ieškote gerų ausinių, kurių kaina yra prieinama ir kokybė yra puiki, „BlackShark V2“ yra puiki parinktis.

HyperX Cloud Alpha Wireless

Nauja baterija yra didelis pranašumas, nes jos veikimo laikas siekia net iki 300 valandų belaidžiu režimu. Tai yra patogi funkcija, ypač jei dažnai naudojate ausines ir nenorite jų krovimo pertraukti per dažnai. Be to, „HyperX Cloud Alpha“ ausinės yra lengvos ir patogios, todėl jas galite naudoti ilgų žaidimų sesijų metu.

Taigi, tai gera žinia, kad „HyperX“ patobulino jau geriausias ausines ir dabar siūlo dar geresnę versiją. Tai patvirtina „HyperX“ įsipareigojimą nuolat tobulinti savo produktus ir patenkinti savo vartotojų poreikius.

Garsas yra viena iš svarbiausių žaidimų patirčių dalis ir „HyperX Cloud Alpha“ ne tik puikiai susidoroja su šia užduotimi, bet taip pat suteikia nuostabią garso kokybę muzikos klausymui. Ausinės yra lengvos ir patogios, o viršutinė stora juosta ir apačioje esantis minkštas paminkštinimas kartu su minkštais ausų kaušeliais suteikia jaukią patirtį ir puikiai slopina triukšmą.

Žaidžiant žaidimus, garso kokybė taip pat yra labai gerai suderinta. Galima lengvai rasti paslėptas baterijas pagal kryptinius pyptelėjimus ir šokti pagal griežtus ritmus. Mikrofonas gana paprastas, bet puikiai tinka pokalbiams žaidimuose.

Nors ausinės yra brangios, jos tikrai suteikia vertę už pinigus ir atitinka visus savo specifikacijų reikalavimus. Nepaisant to, man sunku įsivaizduoti klientą, kuris nebūtų patenkintas šiomis belaidėmis žaidimų ausinėmis.

Corsair HS55 Stereo

HS55 ausinės yra žymiai patogesnės nei ankstesni Corsair modeliai. Plačiai pakankami ausų kaušeliai yra geresni nei ankstesni standūs ir nejudantys putų kaušeliai HS50 modelyje. HS55 taip pat yra lengvesnis – sveria 284 g, o tai daro didelę įtaką patogumui ilgą laiką. Apžvalgininkas ausinių naudojo ausines 8 valandas per dieną, ir jis niekada nejautė noro jų nusimesti. Tačiau karštomis dienomis jie gali šiek tiek prakaituoti dėl dirbtinės odos, tačiau tai yra gana dažnas šio kainų diapazono žaidimų ausinių trūkumas.

Didžiausias pokytis yra mikrofono rankenėlė, kuri dabar yra visam laikui pritvirtinta prie kairiosios HS55 ausinės ir gali būti apversta ir pašalinta iš kelio, kai jos nereikia. Tai tikrai geresnis sprendimas, palyginti su ankstesniu HS50, kuris turėjo nuimamą mikrofoną per 3,5 mm lizdą.

Nors autorius prarado nemažą dalį ausinių mikrofonų per savo karjerą, jis nėra didelis gerbėjas palikti mikrofoną priešais savo veidą visą dieną, kai jis nenaudojamas. Atverčiamas mikrofonas yra daug geresnis pasirinkimas, todėl jis džiaugiasi, kad toks yra su HS55.

Mikrofonas yra labai svarbus funkcionalumas, ir šiuo atveju HS55 mikrofonas skamba labai gerai. Jis yra aiškus ir sugeba atskleisti balso tonus ir niuansus, net ir žemesniuose diapazonuose, o tai yra puikus pranašumas nebrangioms ausinėms. Svarbu atkreipti dėmesį, kad tai yra 3,5 mm laidinės ausinės, todėl pagrindinės plokštės DAC / stiprintuvas arba bet kokia garso plokštė / išorinis įrenginys, prie kurio prijungsite, gali turėti įtakos mikrofono ir garso kokybei. Tačiau šiais laikais netgi pigiausios pagrindinės plokštės turi pakankamai gera garsą, todėl tai neturėtų būti didelis problemos šiuolaikiniams vartotojams.

HS55 ausinės yra patogesnės ir lengvesnės nei ankstesni Corsair modeliai, o tai yra didelis pranašumas. Jų pliušiniai ausų kaušeliai yra geriau nei HS50 standžios ir nepajudinamos putos. Taip pat yra didesnis plastiškumas, tačiau vis dar yra tvirtos ir gerai sujungtos. Jų mikrofono rankena yra nuolat pritvirtinta prie kairiosios ausinės ir gali būti apversta ir pašalinta, kai jos nebereikia, o tai yra didelis patobulinimas, palyginti su ankstesniu HS50, kuris turėjo nuimamą mikrofoną per 3,5 mm lizdą.

Nors Corsair yra labai stipri konkurencija, yra ir kitų žaidimų ausinių gamintojų, tokie kaip Razer Kraken ar HyperX Cloud II, kurie taip pat siūlo gerus variantus už panašią kainą. Tačiau HS55 mikrofonas yra tikroji žvaigždė, kuri skamba aiškiai ir siūlo puikų galutinį rezultatą. Tai yra didelis pranašumas žaidimų pokalbiams ir bendravimui su kitais žaidėjais. Nors mikrofono dizainas galėtų būti patobulintas, jis yra patogus ir skamba puikiai. Galiausiai, verta paminėti, kad HS55 ausinės yra tikrai vertingos už savo kainą.

SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless

SteelSeries „Arctis Nova Pro“ ausinės yra naujos dizaino ir siūlo ne tik puikų garsą ir gyvenimo kokybę, bet ir stilingą išvaizdą bei meistriškumą. Jų kaina yra gana didelė, apie 300 Eur, bet už tai jūs gaunate daugybę funkcijų, kurios padaro jas ne tik puikiomis žaidimų ausinėmis, bet ir universaliais ausinėmis.

Viena iš svarbiausių funkcijų yra galimybė prijungti prie dviejų skirtingų įrenginių per 2,4 GHz belaidį ryšį ir „Bluetooth“. Tai leidžia klausytis muzikos ar podcastų iš savo telefono, tuo pačiu žaisdami žaidimus kompiuteryje. Ausinės yra lengvos ir nešiojamos, o pora karštai keičiamų ličio jonų baterijų užtikrina ilgą naudojimo laiką.

„Arctis Nova Pro“ turi gerai suprojektuotą DAC ir daug nustatymų, leidžiančių keisti nustatymus žaidime be „alt tab“ funkcijos naudojimo. Ausinėse yra 3,5 mm linijos įvestis ir išvestis, taip pat dvi USB Type-C jungtys, skirtos kelių sistemų jungtims.

Nors „Arctis Nova Pro“ yra brangios, jos daugybė funkcijų ir puikių savybių tikrai verčia mane rekomenduoti jas žaidėjams, kurie ieško gerų žaidimų ir universalių ausinių.

Pateikta informacija apie DAC ir Ausines rodo, kad Nova Pro yra aukštos kokybės žaidimų ausinės, kurios yra lygios ar net pranašesnės už Arctis Pro ausines. Su 96 kHz/24 bitų stiprintuvu ir naujai sukurtomis tvarkyklėmis Nova Pro suteikia aiškų ir nepririštą ryšį bei meistriškumą. Tai gali būti labai brangus pirkinys, bet jis atrodo vertas pinigų, nes jis yra apgalvotas ir sukurtas siekiant suteikti geriausią kokybę žaidimams. Bendrai tariant, jūs norėtumėte sumokėti už tokias aukštos kokybės ausines, kad jas turėtumėte visą laiką ir mėgautumėtės kokybės žaidimų patirtimi.

Beyerdynamic DT 900 Pro X

Iš pateiktos informacijos matyti, kad Beyerdynamic DT 900 Pro X Studio ausinės yra skirtos profesionaliam garso inžineriui ar muzikantui, tačiau dėl jų aukštos kokybės, patogumo ir sandarumo jos taip pat puikiai tinka žaidimams. Nors jos neturi žaidimams skirtų funkcijų, tokių kaip mikrofonas, USB jungtis ar RGB, jos turi veliūrines ausų pagalvėles ir spyruoklinę plieninę galvos juostelę su atminties putplasčio paminkštinimais, užtikrinančiais patogumą ir puikų garso sandarumą. Kabeliai yra gana ilgi ir yra pateikiami su dviem skirtingų ilgių kabeliais, vienas 3 metrų ilgio ir kitas trumpesnis 1,8 metrų ilgio, skirtas naudoti su žaidimų pultais ar išmaniesiems įrenginiams. Nors jos nepanašios į tipines žaidimų ausines, jos yra švarios, minimalios ir profesionalios, o tai gali patikti tiems, kurie ieško aukštos kokybės garso patirties.

Beyerdynamic DT 900 Pro X Studio ausinės, kaip atviros galinės ausinės, suteikia aukštos kokybės ir aštrų garsą, kuris gerai skiriasi nuo kitų atviros nugarėlės tipo ausinių. Jos turi puikiai sureguliuotą STELLAR.45 vairuotoją, kuris užtikrina, kad garsas būtų kokybiškas, nepriklausomai nuo to, ką klausote. Jos tinka ne tik muzikai, bet ir žaidimams, kaip antai CoD Warzone ir Apex Legends, nes suteikia puikų aiškumą ir fantastišką garso padėtį, leidžiančią lengvai nustatyti priešininkų vietą ir santykinį atstumą. Nors jos nėra skirtos specifiškai žaidimams ir neturi mikrofono, jos yra vertos dėl savo išskirtinio garso našumo, komforto ir konstrukcijos. Be to, jos gali būti vertinamos kaip vagystė, nes suteikia aukščiausios kokybės patirtį už prieinamą kainą