Kaip įsirengti  ir papuošti savo svajonių vonios kambarį?

Kaip įsirengti ir papuošti savo svajonių vonios kambarį?

Daugumos žmonių rytas prasideda nuo vonios kambario, kuriame kiekvienas praleidžia nemaža dalį savo laiko. Tai, ne nuostabu, jog kiekvienas nori, jog vonia atrodytų ne tik funkcionali, bet ir estetiška, graži ypač kai ateina gražiausias metų laikas Kalėdos. Taigi svarbu pasirūpinti ne tik vonios aksesuarais, bet ir kalėdinėmis dekoracijomis.

Norint sukurti stilingą vonią reikia apgalvoti daugybę detalių ir elementų, taip pat nepamiršti ir smulkmenų, kurios tik dar labiau pagyvins vonią ir suteiks daugiau gyvybingumo, tai tokių , kaip muilo dozatoriai muilinės, vazą ar augalai.

Šiame straipsnyje daugiau apie tai kaip įsirengti ir dekoruoti vonios kambarį.

Dizaino patarimai vonios kambariui

Vonios kambario pakeitimas ir dekoras ne tik padidins ir geriau padės išnaudoti erdvę tačiau ir suteiks žavesio. Tai į ką atkreipti dėmesį ?

 

Spalvos – nesirinkite vonioje ryškių spalvų, juk ateinant į vonią mes norime ten  atsipalaiduoti, o rėžiančios spalvos gali tik pabloginti situaciją. Geriau pasirinkite dviejų spalvų derinį, kurios yra derančios tarpusavyje ir  veikia teigiamai.

Veidrodžiai ir apšvietimas – pasirinkus tinkamą veidrodį ir apšvietimą tai gali praplėsti erdvę.Taip pat suteikti kur kas labiau jaukumo.

Kūrybingumas – Išskirkite kokį įdomesnį ar ryškesnį akcentą, kuris pabrėžia  jūsų akį ir suteiks išskirtinumo.

Estetika – suderinkite vonios reikmenys tokius kaip: muilo dozatorių, tualeto šepečio laikiklį ar rankšluosčius. Patalpa atrodys žymiai stilingesnė ir estetiškesnė.

Atsinaujinimas – norint atsinaujinti negriaukite visos vonios, perdažykite grindis, plyteles ar pakeiskite duris , taip bus žymiai greitesnis pasikeitimas ir sutaupysite pinigų. Juk kas žino gal po metų vel persigalvosite ir norėsite kažko kito, o tai galėsite padaryti  lengvai net nekeičiant vonios išdėstymo.

Dydis – jei mažas Jūsų vonios kambarys, rinkite dušą, o ne vonią taip sutaupysite žymiai daugiau vietos ir dušas ne taip daug užims grindų, taip bus lengviau judėti ar apsisukti, bus erdvu.

Švaros palaikymas vonioje

Kadangi ši erdvę siejame su švara, gaivumu ir atsipalaidavimu, jei vonioje nepalaikysite deramos tvarkos joks dizainas jūsų vonios nepadarys gražios.

 

Pirmiausiai reikėtų atsižvelgt į palaikomąja švarą ir tvarytis kas dvi dienas, juk vonios tai ta vieta kur daugiausiai renkasi mikrobų ir bakterijų, todėl ypač svarbu plauti vonią, grindis ir unitazą, taip pat keisti rankšluosčius.

 

Taip pat labai svarbu valyti ir vonios ar kriauklės vamzdžius. Neretai žmonės apie tai nepagalvoja tačiau jie taip pat gali skleisti nemalonų kvapą ar kimštis nuo plaukų ir pnš, todėl svarbu nepamiršti ir šio dalyko valyti tinkamomis priemonėmis.

 

Jei į savo rutiną išrauksite nors 20 minučių tvarkymosi arba Jūsų šeimos nariai, taip išvengsite  didelio kalkių nuosėdų susidarymo, drėgmės kvapo ir jūsų vonią visą laiką atrodys ne tik labai graži,stilinga betir tvarkinga.

 

Paruošta remiantis pagal bijunai-prienamo.lt  informaciją